Konzultační hodiny učitelů pro školní rok 2019/2020 naleznete ZDE (pdf).

Učitelé teoretické výuky
Beran Milan, Mgr., beran@souuhelna.cz
Buldakova Dušana, Ing., buldakova@souuhelna.cz
Kapinusová Miroslava, Ing., kapinusova@souuhelna.cz
Hrabětová Vladislava, Ing., hrabetova@souuhelna.cz
Král Zdeněk, kral@souuhelna.cz
Kratochvíl Lubomír, Ing., kratochvil@souuhelna.cz
Leath Alan, B.Sc., leath@souuhelna.cz
Paciga Jaroslav, Ing., paciga@souuhelna.cz
Popelka Lubomír, Mgr., popelka@souuhelna.cz
Příkazský Jaromír, Mgr., prikazsky@souuhelna.cz
Sedlmajerová Marie, Mgr., sedlmajerova@souuhelna.cz
Sedlová Marie, Mgr., sedlova@souuhelna.cz
Skopalíková Markéta, Ing., skopalikova@souuhelna.cz
Stupňánek Zdislav, stupnanek@souuhelna.cz
Svobodová Irena, Mgr., svobodova@souuhelna.cz
Škultéty Dušan, Ing., skultety@souuhelna.cz
Šebestová Hana, Ing., sebestova@souuhelna.cz
Talpa Jiří, Ing., talpa@souuhelna.cz
Vojtěch Jiří, Mgr., reditel@souuhelna.cz
Vojtěch Václav, vojtech.v@souuhelna.cz
Vyskočilová Dana,Mgr., vyskocilova@souuhelna.cz
Wanke Oto, Mgr., wanke@souuhelna.cz

Učitelé odborného výcviku
Drobný Jiří, elektrikář silnoproud, drobny@souuhelna.cz
Dufek Peter, zedník, dufek@souuhelna.cz
Dvořák Jaroslav, vedoucí učitel odborného výcviku, dvorak@souuhelna.cz
Gonsorčík Zdeněk, autoelektrikář, gonsorcik@souuhelna.cz
Hudec Jiří, strojní mechanik, hudec@souuhelna.cz
Jurásek David, zedník, jurasek@souuhelna.cz
Knoflíček Martin, tesař, knoflicek@souuhelna.cz
Kluk Tomáš, instalatér, kluk@souuhelna.cz
Lipold Lukáš, zedník, lipold@souuhelna.cz
Marianek Miroslav, elektrikář silnoproud, marianek@souuhelna.cz
Musiol Karel, karosář, Svářečská škola, musiol@souuhelna.cz
Polášek Libor, obráběč kovů, polasek@souuhelna.cz
Sloboda Ladislav, truhlář, sloboda@souuhelna.cz
Stehlík František, tesař, stehlik@souuhelna.cz