Pedagogický sbor

Konzultační hodiny učitelů pro školní rok 2021/2022


Učitelé teoretické výuky

Beran Milan, Mgr. 530 511 377 beran@souuhelna.cz
Buldakova Dušana, Ing. 530 511 353 buldakova@souuhelna.cz
Fischer David, Bc. 530 511 372 fischer@souuhelna.cz
Hrabětová Vladislava, Ing. 530 511 354 hrabetova@souuhelna.cz
Kratochvil František, Ing. 530 511 376 kratochvil.f@souuhelna.cz
Kratochvíl Lubomír, Ing. 530 511 372 kratochvil@souuhelna.cz
Manová Markéta, Ing. 530 511 372 manova@souuhelna.cz
Paciga Jaroslav, Ing. 530 511 373 paciga@souuhelna.cz
Polák Michal, Mgr. 530 511 375 polak@souuhelna.cz
Příkazský Jaromír, Mgr. 530 511 370 prikazsky@souuhelna.cz
Senko Vanda 530 511 374 senko@souuhelna.cz
Svobodová Irena, Mgr. 530 511 371 svobodova@souuhelna.cz
Šebestová Hana, Ing. 530 511 371 sebestova@souuhelna.cz
Škultéty Dušan, Ing. 530 511 373 skultety@souuhelna.cz
Šotner Martin, Ing. 530 511 371 sotner@souuhelna.cz
Turek Martin, Mgr. 530 511 376 turek@souuhelna.cz
Vojtěch Jiří, Mgr. 530 511 351 reditel@souuhelna.cz
Vojtěch Václav 530 511 378 vojtech.v@souuhelna.cz
Vyskočilová Dana, Mgr. 530 511 373 vyskocilova@souuhelna.cz
Wanke Otto, Mgr. 530 511 374 wanke@souuhelna.cz

Učitelé odborného výcviku

Drobný Jiří elektrikář silnoproud 530 511 365 drobny@souuhelna.cz
Dufek Peter zedník 530 511 358
Dvořák Jaroslav vedoucí učitel odborného výcviku 530 511 358 dvorak@souuhelna.cz
Gonsorčík Zdeněk autoelektrikář 530 511 360 gonsorcik@souuhelna.cz
Jurásek David zedník 530 511 365 jurasek@souuhelna.cz
Karbaš Petr truhlář 530 511 359 karbas@souuhelna.cz
Kluk Tomáš instalatér 530 511 361 kluk@souuhelna.cz
Knoflíček Martin tesař 530 511 358 knoflicek@souuhelna.cz
Lipold Lukáš zedník 530 511 358 lipold@souuhelna.cz
Marianek Miroslav elektrikář silnoproud 530 511 365 marianek@souuhelna.cz
Musiol Karel karosář, Svářečská škola 530 511 363 musiol@souuhelna.cz
Polášek Libor obráběč kovů 530 511 366 polasek@souuhelna.cz
Veselý Jakub strojní mechanik 530 511 364 vesely@souuhelna.cz
Zemčík Miroslav instalatér 530 511 361 zemcik@souuhelna.cz