Pedagogický sbor

Konzultační hodiny učitelů pro školní rok 2020/2021


Učitelé teoretické výuky

Beran Milan, Mgr. beran@souuhelna.cz
Buldakova Dušana, Ing. buldakova@souuhelna.cz
Hrabětová Vladislava, Ing. hrabetova@souuhelna.cz
Král Zdeněk kral@souuhelna.cz
Kratochvil František, Ing. kratochvil.f@souuhelna.cz
Kratochvíl Lubomír, Ing. kratochvil@souuhelna.cz
Paciga Jaroslav, Ing. paciga@souuhelna.cz
Popelka Lubomír, Mgr. popelka@souuhelna.cz
Příkazský Jaromír, Mgr. prikazsky@souuhelna.cz
Sedlmajerová Marie, Mgr. sedlmajerova@souuhelna.cz
Sedlová Marie, Mgr. sedlova@souuhelna.cz
Senko Vanda senko@souuhelna.cz
Skopalíková Markéta, Ing. skopalikova@souuhelna.cz
Svobodová Irena, Mgr. svobodova@souuhelna.cz
Šebestová Hana, Ing. sebestova@souuhelna.cz
Škultéty Dušan, Ing. skultety@souuhelna.cz
Švaříček Vladimír, Ing.
Vojtěch Jiří, Mgr. reditel@souuhelna.cz
Vojtěch Václav vojtech.v@souuhelna.cz
Vyskočilová Dana, Mgr. vyskocilova@souuhelna.cz
Wanke Otto, Mgr. wanke@souuhelna.cz

Učitelé odborného výcviku

Drobný Jiří elektrikář silnoproud drobny@souuhelna.cz
Dvořák Jaroslav vedoucí učitel odborného výcviku dvorak@souuhelna.cz
Gonsorčík Zdeněk autoelektrikář gonsorcik@souuhelna.cz
Jurásek David zedník jurasek@souuhelna.cz
Karbaš Petr truhlář karbas@souuhelna.cz
Kluk Tomáš instalatér kluk@souuhelna.cz
Knoflíček Martin tesař knoflicek@souuhelna.cz
Lipold Lukáš zedník lipold@souuhelna.cz
Marianek Miroslav elektrikář silnoproud marianek@souuhelna.cz
Musiol Karel karosář, Svářečská škola musiol@souuhelna.cz
Polášek Libor obráběč kovů polasek@souuhelna.cz
Štipčák Bohuslav instalatér
Veselý Jakub strojní mechanik vesely@souuhelna.cz
Zemčík Miroslav instalatér zemcik@souuhelna.cz