Pedagogický sbor

Konzultační hodiny učitelů pro školní rok 2020/2021


Učitelé teoretické výuky

Beran Milan, Mgr. 530 511 377 beran@souuhelna.cz
Buldakova Dušana, Ing. 530 511 353 buldakova@souuhelna.cz
Hrabětová Vladislava, Ing. 530 511 354 hrabetova@souuhelna.cz
Král Zdeněk kral@souuhelna.cz
Kratochvil František, Ing. kratochvil.f@souuhelna.cz
Kratochvíl Lubomír, Ing. kratochvil@souuhelna.cz
Paciga Jaroslav, Ing. 530 511 373 paciga@souuhelna.cz
Popelka Lubomír, Mgr. 530 511 375 popelka@souuhelna.cz
Příkazský Jaromír, Mgr. prikazsky@souuhelna.cz
Sedlmajerová Marie sedlmajerova@souuhelna.cz
Senko Vanda senko@souuhelna.cz
Skopalíková Markéta, Ing. skopalikova@souuhelna.cz
Svobodová Irena, Mgr. 530 511 371 svobodova@souuhelna.cz
Šebestová Hana, Ing. 530 511 371 sebestova@souuhelna.cz
Škultéty Dušan, Ing. skultety@souuhelna.cz
Švaříček Vladimír, Ing. svaricek@souuhelna.cz
Vojtěch Jiří, Mgr. 530 511 351 reditel@souuhelna.cz
Vojtěch Václav 530 511 378 vojtech.v@souuhelna.cz
Vyskočilová Dana, Mgr. 530 511 373 vyskocilova@souuhelna.cz
Wanke Otto, Mgr. wanke@souuhelna.cz

Učitelé odborného výcviku

Drobný Jiří elektrikář silnoproud 530 511 351 drobny@souuhelna.cz
Dvořák Jaroslav vedoucí učitel odborného výcviku 530 511 358 dvorak@souuhelna.cz
Gonsorčík Zdeněk autoelektrikář 530 511 360 gonsorcik@souuhelna.cz
Jurásek David zedník 530 511 351 jurasek@souuhelna.cz
Karbaš Petr truhlář karbas@souuhelna.cz
Kluk Tomáš instalatér kluk@souuhelna.cz
Knoflíček Martin tesař 530 511 351 knoflicek@souuhelna.cz
Lipold Lukáš zedník 530 511 351 lipold@souuhelna.cz
Marianek Miroslav elektrikář silnoproud 530 511 351 marianek@souuhelna.cz
Musiol Karel karosář, Svářečská škola 530 511 363 musiol@souuhelna.cz
Polášek Libor obráběč kovů polasek@souuhelna.cz
Štipčák Bohuslav instalatér
Veselý Jakub strojní mechanik vesely@souuhelna.cz
Zemčík Miroslav instalatér zemcik@souuhelna.cz